Surtel Hotel - Kuşadası

 Surtel Hotel

Bize Ulaşın


Adres: Atatürk Bulvarı No:20, Kuşadası
Phone: + 90 (0 256) 612 06 06
Fax: + 90 (0 256) 614 51 26
Email: info@surtelhotel.com


GaleriOdalarStandart Oda

Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat şekilde bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilk yatak bulunmakta olup, ilave yatakla birlikte 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar yaklaşık 20 metrekareden oluşmaktadır. Odalarımızda split klima, Tv, uydu yayını, mini bar, direkt telefon, saç kurutma makinası ve duş bulunmaktadır. Oda zemini seramik ile kaplıdır. Odalarımızda balkon bulunmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalarımızda ki klima sistemi split klima olup minibar günlük olarak doldurulmakta ( ücretli ) olup hizmetinize sunulmuştur.

Engelli Odası

Toplam engelli odası 1'dir ve özel olarak bedensel engelli misafirlerimiz için dizayn edilmiştir.

Connection Oda

Toplam oda sayısı 3 olan connection odalarımız sayı ve oda özellikleri olarak standart oda kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu oda kategorisinde 2 standart oda ara kapı ile birbirine bağlantılıdır.

Suit Oda

Toplam oda sayısı 2 olan Suit odalarımız 2 yatak odası (1 oda frenchbed + 1 oda 2 twinbed ) 1 banyo/wc mevcuttur. Minimum konaklama sayısı 4 olan suit odalarımızda maximum konaklama sayısı 5 kişidir.